Browsing Tag

goli i sezonit

Goli më i bukur në Champions, tifozët zgjedhin

Sezoni që sapo u mbyll i Champions Ligës ishte ndër më emocionuesit e viteve të fundit. Finalja ishte e vakët dhe shumë taktike, por ndeshjet paraardhëse dhuruan gola të bukur dhe përmbysje të çmendura. Tifozët kanë votuar golin më të…