Browsing Tag

Gentian Nora

Shpëtimi i Luftëtarit, Nora: Sa net pa gjumë, por ia vlejti!

Luftëtari matematikisht i shpëtoi rënies nga Superiorja, pasi Tirana e Kastrioti ndanë nga një pikë një ditë më parë dhe me tre pikët e marra në tavolinë me Kamzën. Diferenca me krutanët shkon në shtatë pikë kur kanë mbetur edhe dy javë…

“Të kënaqen provincialët”, Nora bën reagimin epik

Ardian Mema nuk u përmbajt më: “Ndeshjet vendosen nga episodet, por edhe nëpër tavolina. Kjo duhet thënë. Le të luajmë futboll, të luajnë provincat dhe të kënaqen provincialët. Ne i pranojmë të tria rezultatet. Shkojmë me të drejtë të…

Nora: Mbaroi cikli i Luftëtarit, ja ku kemi gabuar

Gentian Nora, drejtori sportiv i Luftëtarit, ka folur në një lidhje direkte në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Ai flet për gabimet që janë bërë në ekipin bluzi gjatë merkato së verës. “Mendimi im është që është gabuar, pasi nuk u…

Nora motivon Luftëtarin me një… kujtim

Gentian Nora u kthye me këmbë të mbarë te Luftëtari, që arriti të merrte pikët e plota në transfertë kundër Skënderbeut. Takimi i radhës luhet në Gjirokastër të dielën dhe bluzinjtë duan sërish të marrin pikë, për t’iu larguar sa më shumë…