Browsing Tag

Fulhem

VIDEO | Mitroviç i mohon fitoren Uotfordit

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës së gjashtë të Premier Ligës. Fulhemi ka barazuar me Uotfordin me rezultatin 1-1. Ndeshja nisi me gol dhe sulmuesi Andre Grei kaloi miqtë në avantazh në minutën e dytë të takimit. 27-vjeçari shfrytëzoi…

1 vit më parë e donte Barça, sot firmos me Fulhemin

Në futbolli mund të ngrihesh nga hiçi në maja në harkun kohor të një viti, por mund të ndodhë dhe e kundërta. Shembulli për këtë është dhe rasti i mesfushorit të Nicës, Zhan Mikel Seri, i cili një vit më parë ishte në radarët e Barcelonës,…