Browsing Tag

Faton Maloku

Kukësi në ankth, një lojtar dëmtohet dhe lë grumbullimin

Kukësi vijon me fazën përgatitore në Turqi, ndërkohë që ka pasur probleme për një nga lojtarët e verilindorëve gjatë kësaj periudhe. SportEkspres.com mëson se portieri Faton Maloku, i dëmtuar në takimin kundër Bashakshehirit, ka lënë…

Maloku: Superiorja nuk ka diferenca, puna mu shpërblye

Humbja ndaj Flamurtarit nuk ka ulur moralin te skuadra e Kukësit. Verilindorët duhet të bëjnë kthesën ndaj Tiranës këtë fundjavë në “Loro Boriçi”. Portieri i Kukësit, Faton Maloku, ka folur para mikrofonit të “Supersport” për ndeshjen ndaj…