Browsing Tag

Ervis Caco

Përforcohen Korabi dhe Apolonia, firmosin tre beratas

Klubet e kategorisë së parë po bëhen gati sezonin e  ri. Ditën e sotme klubi i Korabit ka zyrtarizuar dy përforcime për sezonin e ardhshëm. Bëhet fjalë për dy futbollistët beratas Ervis Çaço dhe Ariel Dobra, të cilët janë kanë kontrata me…

Çaço: Patëm mangësi, Besa bën autokritikë në Ballsh

Besa dështoi të rikthehej në Superiore, pasi u thye në ndeshjen direkte me Bylisin rival. Gara në grupin B ka përfunduar dhe ballshiotët do jenë ata që do të luajnë në elitë sezonin e ardhshëm. Drejtuesit verdhezi u munduan shumë që të…

Gugash Magani buzëqesh, Tomori i bën një “dhuratë”

Një ditë më parë nuk doli në stërvitje, teksa objektivi për të ishte i qartë: të tërhiqte lejekalimin nga Tomori. Kishte biseduar më parë me drejtuesit dhe kishte marrë “jo” si përgjigje, por beratasit në fund janë dorëzuar dhe ia kanë…