Browsing Tag

Enea Mihaj

Zëra të shumtë merkatoje, Mihajn e duan në Poloni dhe Itali

Ene Mihaj është në qendër të vëmendjes. Mbrojtësi qendror i Panaitolikos po luan në elitën e futbollit grek sezonin e dytë radhazi dhe prej kohësh emri i tij është lidhur me një kalim te Benfika në Portugali. Mes dy klubeve ka një raport të…

Mihaj pëson frakturë, Panuçi i jep sulmues Shpresave

Enea Mihaj humb ndeshjen me Izraelin, ndërkohë që klubi grek i Panaitolikos do të duhet ta presë disa javë deri në rikuperimin e plotë qendërmbrojtësin. Në ndeshjen me Jordaninë ai u dëmtua në minutat e para dhe FSHF njofton se ka pësuar…

Durmishaj fiton duelin me Mavrajn, feston Mihaj

Derbi shqiptarësh në Greqi dhe në fund fitorja ka shkuar për Fiorin Durmishajn, i cili kishte përballë Mërgim Mavrajn dhe Migjen Bashën. Sulmuesi nuk arriti të shënojë për skuadrën e tij, por ishte Dominguez që realizoi në fund të pjesës së…