Browsing Tag

eltun turabov

Merkato në Azerbajxhan, Bylis prezanton mesfushorin

Skuadra e Bylisit vijon merkaton në kuadër të sezonit të ri. Afrimi më i fundit i klubit mallakastriot është Eltun Turabov. Futbollisti është një produkt i akademisë së Karabak dhe së fundmi është aktivizuar me klubin e premier ligës azere,…