Browsing Tag

dony van de bek

Regjisori i Ajaksit i hap derën interesit të Barçës

Një nga zbulimet më të mëdha të Ajaksit të sivjetshëm quhet Doni van de Bek. Mesfushori është treguar shumë vendimtar dhe i akullt, duke shënuar në ndeshje tepër delikate në Champions, por edhe në kampionat. Ai arriti të grumbullonte plot…

Dështon transferimi i Pogba? Reali gati planin B!

Reali i Madridit pritet që të jetë një ndër klubet më aktivë në merkaton e ardhshme, me “Los Blancos” që mund të bëjnë një revolucion të vërtetë në ekip. Eden Hazard dhe Pol Pogba janë emrat më të përfolur për të zbarkuar në Madrid.…