Browsing Tag

djidjiwa

Vora lëviz në merkato, tenton ish-sulmuesin e Partizanit

Skuadra e Vorës ka nisur merkaton e janarit dhe po tenton të bëjë disa cilësorë për të qëndruar në Kategorinë e Parë. Drejtuesit e klubit kanë njoftuar për nënshkrimin me sulmuesin Mustafa Xhixhiua, i cili për Sportekspres.com e ka mohuar…