Browsing Tag

Debrecen

Penalltia e mohuar dhe atmosfera te Kukësi, flet Valdet Rama

Valdet Rama ishte një ndër lojtarët më të mirë të Kukësit në ndeshjen ndaj Debrecenit në Hungari. Sulmuesi nga Mitrovica vuri disa herën në provë portierin e hungarezëve, ndërsa në një episod të ndeshjes ishte shumë pranë fitimit të një…

Kukësi nën vëzhgim, trajneri i Debrecenit: Duam kualifikimin!

Debrecen është kundërshtari i Kukësit në Europa League. Hungarezët, me të mësuar emrin e rivalit, kanë nisur të “gërmojnë” dhe të kërkojnë informacion për verilindorët. Kjo është me shumë rëndësi dhe e thotë edhe vetë trajneri Herczeg…