Browsing Tag

Cardif

VIDEO | Mbyllen llogaritë e mbijetesës në Premier Ligë

Skuadra uellsiane e Kardif Sitit nuk ka mundur të qëndrojë më shumë se një sezon në elitën e futbollit anglez. Kardif i bashkohet Hadërsfilldit dhe Fulhemit në rënien në divizionin e dytë për nga rëndësia: Championship Humbja e sotme me…