Browsing Tag

bylis ballsh

Merkato në Azerbajxhan, Bylis prezanton mesfushorin

Skuadra e Bylisit vijon merkaton në kuadër të sezonit të ri. Afrimi më i fundit i klubit mallakastriot është Eltun Turabov. Futbollisti është një produkt i akademisë së Karabak dhe së fundmi është aktivizuar me klubin e premier ligës azere,…

Merr fund bashkëpunimi, Bylis ndahet me mesfushorin

Bylis ka bërë të ditur mbylljen e bashkëpunimit me mesfushorin Alfred Zefi. Në njoftimin e bërë nga klubi mallakastriot në rrjetet socialë është bërë e ditur se pas mbarimit të kontratës së lojtarit të dyja palët kanë rënë dakord që rrugët…