Browsing Tag

bullgaria

Hubçev: Pres një betejë, Kosova jashtëzakonisht e motivuar

Trajneri i kombëtares së Bullgarisë, Petar Hubçev, foli para gazetarëve në daljen për shtyp që i paraprin takimit të nesërm. Trajneri i përfaqësueses ballkanase u shpreh se ndeshja e nesërme do të jetë shumë  e luftuar, ndërsa vlerësoi dhe…