Browsing Tag

budesliga

As PSV dhe as Ajaks, destinacion surprizë për Arjen Roben!

Arjen Roben ka njoftuar prej disa kohësh se ky sezon ishte i fundit me Bajernin e Mynihut, me holandezin që ka nisur kërkimet për ekipin e ri tashmë. Ofertat nuk kanë munguar në drejtim të tij, ku interesimi më i madh është nga Holanda,…