Browsing Tag

Bruka

Bruka: Tirana na goditi shpejt, goli i dytë i dha fund

Trajneri i Besëlidhjes, Alban Bruka, e ka pritur qetësisht eliminimin nga Tirana, një emër i madh në futbollin shqiptar. Në mikrofonin e Supersportit, trajneri lezhjan deklaroi: “E kishim vlerësuar këtë takim, luanim kundër një Tirane me…

Bruka: Dhamë gjithçka, tani mendojmë për Kamzën

Trajneri i Besëlidhjes, Alban Bruka, duke folur në emisionin “Gol pas goli” në Supersport, shprehu kënaqësinë për paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Tiranës, duke premtuar betejë edhe në Tiranë. “Çdo gjë është e hapur, dhe në ndeshjen e…

Bruka sfidon: Në lojë jemi superiorë ndaj Tiranës

Bernard Gjikolaj “Lojtarët e mi ndoshta janë më superiorë në lojë se Tirana”. Alban Bruka sfidon bardheblutë nga Kukësi, duke thënë se futbollistët e tij janë të gatshëm të përballen me Tiranën si të barabartë dhe ndoshta më superiorë,…