Browsing Tag

Brian Brown

Buzëqesh Lerda, i vjen edhe përforcimi i fundit

Partizani luan të mërkurën me Karabakun ndeshjen e parë në Champions League dhe trajneri Franko Lerda po mendon për formacionin që do të hedhë në fushë kundër azerëve. Së fundmi ka një lajm të mirë për teknikun italian. Në orët e para të…

VIDEO | Bomber për Partizanin, njihuni me afrimin nga Xhamajka

Sulmues nga Amerika për Partizanin dhe bëhet fjalë për një që luan me kombëtaren e Xhamajkës. Brajan Broun quhet sulmuesi, i cili në katër sezonet e fundit aktivizohet në USL në SHBA, ndërkohë që klubi i kuq raporton se me të është arritur…