Browsing Tag

bratislava

Përmbysja nuk vjen, edhe Feronikeli jashtë Europa League

Feronikeli është mposhtur edhe në shtëpi nga skuadra e Slovan Bratislava, me rezultatin 2-0. Kampionët e Kosovës duhet të përmbysnin humbjen 2-1 në shtëpinë e tyre, por nuk ia dolën dhe u eliminuan nga Europa League. Bardhejeshilët bënë…