Browsing Tag

Biletat

Kombëtarja zbarkon në Paris, FSHF nxjerr në treg biletat

FSHF ka njoftuar daljen në treg të biletave për takimin Francë – Shqipëri. Ndeshja e vlefshme për fazën kualifikuese të “Euro 2020”, do të zhvillohet më datë 7 shtator  në stadiumin “Stade de France”, Paris. Çmimi i biletës është 2500…

Finalja me Karabakun, bileta Superioreje nga Partizani

Partizani luan më 10 korrik ndeshjen e parë në Champions League kundër Karabak, ndërkohë që klubi i kuq ditën e sotme ka publikuar informacionet e nevojshme për shitjet e biletave, që do të nisin nga dita e premte në biletarinë pranë…

Derbi i titullit, Partizani publikon çmimet e biletave

Klubi i Partizanit ka njoftuar tifozët mbi çmimet e biletave për përballjen derbi kundër Tiranës, takim ky që do të zhvillohet ditën e diel, ora 16:30. “Demat” kanë mundësinë të shpallen kampion të Kategorisë Superiore pas 26 vitesh…

Skënderbeu mendon për tifozët, ul çmimin e biletave

Skënderbeu-Tirana luhet të premten prej orës 18:00, ndërkohë që klubi korçar ka dalë me njoftim në lidhje me biletat e kësaj përballjeje. Ndryshe nga takimi i zhvilluar fazën e parë, këtë herë luhet me praninë e publikut. Sa i takon çmimit…

Kamza-Kukësi, publikohen çmimet e biletave

Kamza pret Kukësin nesër pres orës 14:00, ndërkohë që së fundmi janë publikuar edhe çmimet e biletave për tifozët që do të ndjekim nga stadiumi këtë përballje. Klubi verilindor ka dalë me një njoftim, teksa informon si më poshtë.…

Miqësorja me Uellsin, FSHF nxjerr në shitje biletat

Shqipëria ka programuar një ndeshje miqësore me Uellsin, që do të zhvillohet më 20 nëntor në stadiumin “Elbasan Arena”. FSHF ka njoftuar se nga sot kanë dalë në shitje biletat online, teksa çmimet variojnë nga 300 lekë të reja në 6000 lekë…

Partizani-Luftëtari, ndarja e sektorëve dhe çmimet e biletave

Partizani pret Luftëtarin të dielën dhe klubi së fundmi ka dalë me një njoftim në lidhje me biletat për ndeshjen me bluzinjtë. Sa i takon çmimit, në tribunën kryesorë për të ndjekur takimin do të kushtojë 10 mijë lekë të vjetra, kurse në…

Shitja e biletave në treg të zi, arrestime në Kosovë

Në Kosovë e kanë gjetur mënyrën për të fituar para. Para ndeshjeve të përfaqësueseve, janë të shumtë ata që blejnë bileta dhe më pas i nxjerrin në shitje në treg të zi. Disa bëjnë njoftime online, të tjerë i shesin rrugëve. Nisur nga kjo…

Miqësorja me Jordaninë, FSHF nxjerr në shitje biletat

Shqipëria do të ketë mundësinë të luajë një ndeshje miqësore. Jordania është kundërshtari i kuqezinjve dhe përballja do të zhvillohet në Elbasan më 10 tetor prej orës 20:00. FSHF ndërkohë ka dalë me një njoftim në lidhje me biletat.…

Debutimi i Ronaldos në Serinë A, çmenduri me biletat

Serie A nis të shtunën dhe Juventusi përballjen e parë e zhvillon kundër Kievos në transferta. takimi që luhet prej orës 18:00 në stadiumin "Bentegodi" ka ngjallur interesim të lartë te tifozët, që kanë vërshuar për të blerë biletat e këtij…