Browsing Tag

Besnik Duli

Duli: Shkumbinin e vlerësojmë, por triumfon Veleçiku im!

Veleçiku, edhe pse ishte shumë pranë sigurimit të qëndrimit të në të Parën, ia bëri më të vështirë vetes pas dy humbjeve radhazi me Burrelin dhe Shënkollin. Golaverazhi në ndeshjet direkte me këta ta fundit i penalizoi dhe tashmë duhet të…

Duli: E mundim Ilirinë dhe marrim kreun e renditjes

Pas një jave që u shoqërua edhe me tension, Veleçiku do të luajë përsëri në “Reshit Rusi” në Shkodër, ku është edhe "streha" e koplikasve këtë sezon. Ndeshja e radhës u vë përballë Ilirinë e Fushë-Krujës dhe trajneri Besnik Duli e quan një…