Browsing Tag

BBS

Organizimi i derbit, BBS nxjerr njoftimin e rëndësishëm

Derbi i kryeqytetit luhet nesër prej orës 16:30, ndërkohë që klubi i Partizanit është kujdesur për anën organizative në bashkëpunim me Blinibileta.com dhe kompaninë BBS. Këta të fundit kanë nxjerrë edhe një listë me materialet e ndaluara në…