Browsing Tag

barella

Zyrtare: Interi bën goditjen e madhe në mesfushë

Interi zyrtarizon goditjen e radhës në merkato dhe tashmë Nikolo Barella është zikaltër. "I vendosur, ambicioz. Që sot edhe zikaltër", shkruan Inter në faqen zyrtare, ndërkohë që mesfushori i Italisë ka kryer kontrollet mjekësore.…

E kryer: Interi blen mesfushorin e kombëtares italiane

Pas javësh të tëra bisedimesh, më në fund Interi ia ka dalë mbanë të bëjë goditjen e madhe që kërkonte në mesfushë, sepse mesfushori Nikolo Barela është zikaltër. Lajmi konfirmohet nga Sky Sport, që raporton se klubi zikaltër ka gjetur…