Browsing Tag

arijanet muric

Muriç mbetet te Siti? Ky veprim flet shumë

Zak Stefën është lojtari më i ri që do të zbarkojë në “Etihad Stadium”. Marrëveshja e ransferimit të portierit amerikan ishte kryer që në dimër, me lojtarin që iu bashkua Sitit këtë qershor. Shifra e shpenzuar për 24-vjeçarin është rreth 10…

Muriç drejt huazimit, klubi anglez shfaq interes

“Gardiani” i përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muriç, ka kaluar një sezon me pak aktivizime te Mançester Siti. Pep Guardiola ia ka besuar çelësat e portës në vetëm pesë raste, kryesisht në ndeshjet e kompeticioneve dytësore si ‘FA Cup’ dhe…