Browsing Tag

Argjentine

Jo vetëm De Rosi, Boka Zhuniors tenton edhe një lacial

Boka Zhuniors po punon për të krijuar një skuadër shumë të fortë për sezonin e ardhshëm, me synim kryesor fitimin e Kupës Libertadores. Klubi legjendar argjentinas siguroi akordin me Daniele De Rosin. Ardhja e ish-kapitenit të Romës ka…

VIDEO | Bëri për spital arbitrin, arrestohet lojtari

Në Argjentinë duket se duhet të ruhen jo vetëm nga tifozët, por dhe nga lojtarët. Pas incidenteve që ndodhën në përballjen mes Riverit dhe Bokës, një tjetër problem është raportuar nga mediat argjentinase. NJë lojtar ka dhunuar gjyqtarin…