Browsing Tag

aleksandar ristevski

Zyrtare: Vllaznia nuk ndalet, firmos edhe një mbrojtës

Vllaznia po tregohet aktive në merkato këtë periudhë dhe së fundmi ka nënshkruar me qendërmbrojtësin Aleksandar Ristevski. Futbollisti 29-vjeçar vjet ishte pjesë e Pobedës në Maqedoninë e Veriut dhe tashmë do të provojë Kategorinë…

Lëvizje në Shkodër, vjen një qendërmbrojtës maqedonas

Vllaznia ka afruar një tjetër futbollist nga Maqedonia e Veriut. Pas mbrojtësit të djathtë Filip Gligorov, lojtari i dytë nga shteti “fqinj” që u bashkohet shkodranëve është qendërmbrojtësi Aleksandar Ristevski. Futbollisti 29-vjeçar ka…