Browsing Tag

Akademia futbollit Tirana

Akademia bardheblu, fusha të reja dhe Devolli trajner

Edhe pse Tirana e madhe nuk ka shkëlqyer vitet e fundit, ajo e ka një minierë: ekipet e moshave. Akademia bardheblu po prodhon lojtarë, të cilët kanë arritur të zënë vend edhe në ekipin e parë. Ernest Muçi, Marsel Ismailgeci dhe Jurgen…