Sytë në Superiore, Panuçi dhe Bulku të pranishëm në “Selman Stermasi”

0

Sfida mes Partizanit dhe Kastriotit po ndiqet me shumë interes në stadiumin “Selman Stermasi”. Tribunat përballë janë thuajse të mbushura, ndërsa edhe tribuna “VIP” ka një numër të konsideruar tifozësh.

Përveç tifozerisë së të dyja skuadrave, të pranishëm në stadiumin kryeqytetas kanë qenë dhe trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi dhe ndihmësi i tij, Ervin Bulku. Tekniku italian po studion disa lojtarë, kryesisht ato të Partizanit, për t’i grumbulluar me kombëtaren kuqezi.

Kristian Panuçi dhe Ervin Bulku
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.