Suedia në shtëpi, Ibra humbet bastin

0

Zllatan Ibrahimoviç nuk është fort i zoti në baste, me sa duket.

Para sfidës së Suedisë kundër Anglisë ai nëpërmjet rrjeteve sociale sfidoi anglezin e famshëm Dejvi Bekam: “Nëse fiton Anglia, shkojmë për të ngrënë në cilin restorant të duash në botë. Nëse fiton Suedia, do më blesh te Ikea gjithçka kam nevojë”.

Bekam e pranoi bastin dhe shkroi: “Dakord, por nëse fiton Anglia, dua të vish në Wembley i veshur me fanellën e Anglisë dhe të hash fish and chips në pushim të ndeshjes”.

Anglia fitoi, tani të presim kur të luajë Anglia në Wembley, për të parë Ibrahimoviç të veshur me fanellën e Anglisë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.