Suarez kuptohet mirë me Mesin, por edhe të birin e tij

0

I biri i Leo Mesit, Tiago, duket se shkon po aq mirë sa i ati me Luis Suarezin. Në një ceremoni ku ishin të ftuar dy yjet e Barcelonës, Mesi kishte me vete edhe bashkëshorten dhe Tiagon e vogël, i cili duket se ka ndërtuar një marrëdhënie të bukur me Suarezin, me të cilin zbavitet gjatë ceremonisë së lodhshme.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image