Studenti, kampion i Shqipërise!

0

Studenti ne volejboll per meshkuj eshte shpallur Kampion i Shqiperise per here te gjashtembedhjete, ndersa numeron ne pese sezonet e fundit, pese fitore radhazi. 3-1 ka qene fitorja e djeshme ndaj Tiranes (25-17, 23-25, 25-16, 25-15), ndersa me rezultatin total 3-0, skuadra e Ylli Tomorit eshte kampione e volejbollit te meshkujve per sezonin 2015-2016. Fundi i sezonit ka shenuar dhe fundin e karrieres per kapitenin e Studentit, Elton Tukseferi, qe pas 30 vjetesh, me shume se 23 vjet si profesionist dhe me shume trofe, vendos te thote Mjaft. Kuptohet per nje karriere tjeter, ate te trajnerit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here