Strakosha, titullar deri në fund të sezonit

0

Federiko Marketi vazhdon të vuajë dhe operacioni është në sfond. Një lajm i hidhur për portierin italian dhe Lacion, por jo për Strakoshën, që përgatitet kështu për të mbrojtur portën e Lacios deri në fund të sezonit. Portieri kuqezi pritet të jetë, në të ardhmen, titullari i skuadrës, edhe pse bardhekaltërit janë duke ndjekur Perinin e Xhenoas.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here