Stërvitja e Napolit sipas dronit, jemi në Play Station?

0

Një dron për të kapur gjithçka dhe për të mos i lënë asgjë rastësisë. Trajneri Mauricio Sarri e di se të perfeksionohesh duhet të bësh gjithçka ashtu si duhet dhe droni që ka vendosur për të monitoruar stërvitjen e të tijëve dhuron imazhe spektakolare nga qielli, aq sa të duket sikur po luan në Play Station me PES apo FIFA…

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image