Stadiumi i Tevezit në flakë

0

Stadiumi i klubit kinez Shanghai Shenhua, Hongkou, është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Bëhet fjalë për stadiumin e klubit ku luan Karlos Tevez, futbollisti më i paguar në botë.

Zjarri ka qenë aksidental dhe për fat nuk pati asnjë të lënduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here