Stadiumi i Partizanit po merr jetë

0

Përfundimi është ende larg dhe realisht vera e ardhshme është synimi madhor për mbylljen e punimeve, por Partizani është në rrugën e duhur me komplekdin e ri.

Klubi i kuq ka publikuar disa foto nga ecuria e punimeve dhe duket qartë se punët kanë avancuar ndjeshëm, aq sa një tribunë është ngritur.

Natyrisht, ka ende shumë punë, por zakonisht pjesa më e ndërlikuar janë punimet në themel dhe tashmë po ngrihen tribunat e stadiumit, përveçse po punohet në ndërtesat e tjera.

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image