Spektakolare, tifozët e Genkut lumturojnë djalin e portierit

0

Genk fitoi ndeshjen e parë të turit të tretë të Ligës së Europës me polakët e Leç Poznanit, me rezultatin 2-0. Në përfundim të ndeshjes portieri i ekipit belg, Daniel Vukoviç, festoi me djalin e tij dhe tifozët.

Këta të fundit i dhuruan momente emocionuese djaloshit të vogël, duke e bërë të ndihej fëmija më i lumtur në botë. Gjest i bukur dhe emocione, sepse nuk ka më bukur se sa të lumturosh një fëmijë.

Portieri australian postoi videon në “Twitter”, ku shihet vogëlushi që feston me tifozët e Genkut. “Moment i veçantë me djalin tim”, shkruan gardiani 33-vjeçar.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.