Spaleti ka kritika ndaj Ikardit!

0

“Ikardi duhet të marrë më shumë pjesë në lojën e skuadrës, ndryshe hasim vështirësi, por patëm katër apo pesë raste dhe nuk mund t’i them asgjë djemve. Quajeni si të doni, por kjo është fushë e vështirë”. Luçiano Spaleti, trajneri i Interit, analizoi kështu barazimin në Bergamo, teksa tha dhe se “në pjesën e dytë luajtëm më mirë, por nuk shënuam. Nuk është problem goli, por që të luajmë më pastër dhe të saktë”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.