Sopoti denoncon: Dinamo tentoi të korruptojë lojtarët tanë

0

Sopoti luan sot një finale të madhe mbijete kundër Dinamos, por pragndeshja është nxehur jashtëzakonisht nga një akuzë e rëndë e Sopotit.

Me një postim në faqen e vet në Facebook klubi nga Librazhdi akuzon drejtuesit e Dinamos se kanë tentuar të korruptojnë lojtarët e Sopotit dhe për këtë kanë edhe prova.

Gjithashtu, Sopoti kundërshton caktimin e arbitrave tiranas në një ndeshje të Dinamos.

Një skandal i madh, që kërkon urgjentisht ndërhyrjen e FSHF-së.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Leave A Reply

Your email address will not be published.