Skënderbeu-Dinamo Kiev, formacionet zyrtare

0

Luhet në 21.05 Skënderbeu-Dinamo Kiev, në Elbasan, në një stadium bosh, për shkak të dënimit të fushës së Skënderbeut për një ndeshje.

Skënderbeut i duhet fitorja, por edhe rezultat pozitiv i Jang Bojs në Beograd, për të shpresuar te kualifikimi, ndërsa çdo kombinim tjetër është fatal, përveç barazimit në Elbasan dhe fitores zvicerane në Serbi.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image