Skena e vitit, karton i kuq për arbitrin anësor

0

Ndodh në Skoci: arbitri anësor del me karton të kuq!

Nuk ju besohet? Shihni videon, por mos mendoni se anësori ka bërë aq shumë gafa sa të meritojë ndëshkimin nga kryesori.

Gjatë ndeshjes Kilmarnok-Dandi në Premier Ligën skoceze, fituar nga miqtë, arbitri anësor Endriu MekMilan ndihet keq dhe fillon të vjellë në cep të fushës.

Gjyqtari kryesor Kreig Tomson i afrohet, sheh ç’po ndodh, e kupton që anësori me zor mbahet në këmbë dhe… karton i kuq!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.