Si zakonisht, Nica braktis “anijen”

0

Nuk ka dalë në prononcimin e zakonshëm për shtyp trajneri i Teutës, Stavri Nica, i cili pas ndeshjes me Luftëtarin ështt shprehur se nuk ka çfarë bën më. Gazetari i “Supersport”, Erald Kodheli, ka raportuar dhe një fjali të timonierit të durrsakëve bë emisionin “Gol pas Goli”, duke nënkuptuar edhe mbylljen e aventurës së tij me Teutën.

“Nuk kam për çfarë të flas, pasi e kam mbyllur me këtë lloj futbolli”, ishte shprehur Nica. Largimin nuk e kanë konfirmuar drejtuesit, por mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë. Kujtojmë që dhe në fillim të sezonit Nica u largua vetëm pas pak javësh nga ekipi i Laçit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.