Shtypi botëror ngre në qiell heronjtë e Barcelonës

0

Shtypi botëror mëngjesin e sotëm ka qenë i tëri i përqendruar te përmbysja epike e Barcelonës ndaj PSG-së, gjë që nuk ishte realizuar kurrë në Champions.

“Legjendarë”, ” alienë”, kundër një rivali si PSG që hyn në histori për keq dhe pëson një “poshtërim të turpshëm”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image