Shtyhet Sampdoria-Roma

0

Sampdoria-Roma, në program për nesër në mbrëmje në Marasi të  Xhenovas, është shtyrë zyrtarisht. Gjithçka për shkak të parahikimit të motit, sepse nesër në mbrëmje pritet furtunë.

Nuk është hera e parë që në Xhenova shtyhen ndeshjet pëd shkak të motit të keq dhe tashmë po bëhet traditë. Moti i keq ëshfë problem kudo, por në Xhenova situata bëhet kaotike për shkak të infrastrukturës së  dobët.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image