Shtyhet një ndeshje, ndryshon plani i Superiores

0

Në tri ditë do të luhen ndeshjet e javës së 21-të të Kategorisë Superiore, ndërkohë që ka një ndryshim plani. E planifikuar të luhej të shtunën, takimi mes Teutës dhe Kamzës është shtyrë. Kjo përballje do të luhet të dielën dhe orari i fillimit mbetet i njëjtë: 17:00.

Kështu, të shtunën do të luhet vetëm një takim: Partizani-Kastrioti. Një ditë më pas, prej orës 14:00, Kukësi e Tirana matin forcat, sikurse edhe Luftëtari e Flamurtari. E hëna ka në program vetëm një ndeshje dhe është mjaft interesantë: Skënderbeu pret Laçin në kërkim të fitores së munguar prej 7 javësh.

Kategoria Superiore – Java 21

E shtunë, më 9 shkurt
Ora 17:00 | Partizani-Kastrioti

E diel, më 10 shkurt
Ora 14:00 | Kukësi-Tirana
Ora 14:00 | Luftëtari-Flamurtari
Ora 17:00 | Teuta – Kamza

E hënë, më 11 shkurt
Ora 18:00 | Skënderbeu-Laçi

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.