Shnajder tek Junajtid në limitet e merkatos?

0

Dita e sotme është gjithashtu edhe dita e fundit e merkatos dimërore. Mediat britanike kanë raportuar se Mançester Junajtid pritet që në ditën e sotme të transferojë në Old Trafford mesfushorin holandez Uesli Shnajder. Trajneri Van Gal ka punuar me Shnajderin tek përfaqësuesja holandeze dhe e kërkon me ngulm futbollistin nën urdhrat e tij në Angli. Ngelet për t’u parë nëse do të arrihet një marrëveshje mes klubit anglez dhe turqve të Galatasarait.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.