Shfaqje Topçinjsh, Mkitarjan e Obamejang super, Ramsej tre gola

0

Po tani, çfarë mund të ndodhë? Zakonisht, kur shënon Aron Ramsej, vdes një emër i famshëm nëpër botë. Kështu thotë legjenda por nuk kemi parë çfarë ndodh kur Ramsej shënon 3 gola në një ndeshje. E bëri sot, kundër Evertonit, në fitoren 5-1 që Arsenali arriti ndaj Evertonit,msdioker në fazën mbrojtëse.

Krejt papritur, Arsenali gjen lojë, gola e pikë, sinjal i qartë se klubi e ka kuptuar më në fund se vetëm me blerje cilësore si Mkitarjan e Obamejang shkohet përpara.

Obamejang shënoi, Mkitarjan dha 3 asiste, Ozil me ne fund ka rigjeneruar frymëzimin dhe njerëzit e duhur për të kombinuar në fushë, Ramsej tre gola dhe… Të shohim çfarë do ndodhë deri nesër.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image