Sharlota e ndjen shumë të nxehtin që është në Malibu

0

Sharlotë MeKinej është një vajzë shumë praktike. Modelja bjonde, duke parë se në Bregun Perëndimor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës bën shumë vapë, vendosi të vishet sa më pak të jetë e mundur.

Bukuroshja 22-vjeçare kishte zgjedhur një palë bikini të zeza shumë të vogla për një ditë relaksi në Malibu.

Sharlotë MeKinej konsiderohet në botën e modës si Kejt Apton e re, por në një intervistë verën e kaluar për revistën “Galore”, ajo tha se i duket vetja e shëmtuar.

charlotte1 charlotte2 charlotte3 charlotte5

“Ndjehem shumë keq për veten, sidomos kur lexoj komentet idiote në internet. Ka momente që më duket vetja shumë e shëmtuar dhe e shëndoshë. E di që jam fatlume për jetën që bëj, por më duhet të punoj shumë për të mposhtur pasiguritë që kam”, deklaronte MeKinej.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.