Shameti qetëson tifozët: Me 0-0 nuk rrezikojmë!

0

Pas barazimit pa gola në “Loro Boriçi” ndaj Valetës, mbrojtësi dhe kapiteni i Kukësit, Ylli Shameti, foli për TVSH: “E kam thënë edhe më parë që çdo ndeshje është e vështirë, por si shkoi loja, si e trajtuam nuk ishte e duhura.

Rezultati 0-0 na jep shpresë në ndeshjen e dytë dhe shpresojmë të arrijmë kualifikimin aty. Për ju mediat dhe tifozët ishte e lehtë në letër, por nuk është ashtu…”.

Sakaq, ai shtoi se “nuk mendoj se rrezikohet eliminimi. Me 0-0 kemi mundësi, nëse do ta pësonim ndoshta po…”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.