Serish Federbet: Skenderbeu “godet” per here te 4-t

1

Nuk ka te ndalur “Federbet”, ne rastet e denoncimeve per ndeshje qe kjo kompani i vlereson si te te dyshuara per trukim. “Shenjestra” e saj eshte edhe nje here Skenderbeu. “Federbet” shprehet me nje komunikate per shtyp se takimi i djeshem mes korcareve dhe Lokomotives se Moskes ishte :”ekstremisht i dyshuar per trukim”. Sipas kesaj kompanie, thuhet se ne minuten e 77-te, kur ndeshja ishte 0-1 per ruset, koeficienti  qe te shenoheshin edhe dy gola  te tjere (over 2.5) ishte i pakuptimte ne kuoten e 1.75, duke ditur se kishin mbetur vetem pak minuta nga fundi i ndeshjes. Ne minuten e 87-te, kur sfida ishte ende 0-1, koeficienti qe te shenohej edhe nje tjeter gol (over 1.5) ishte 1.6. Sipas “Federbet”, ai qe do te vinte bast per te pakten nje gol me shume, ishte e sigurt qe do te dilte fitues.

DEKLARATA E FEDERBET

f

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.