Sedorf, debutim i hidhur në Spanjë!

0

Një debutim i hidhur. Për Klarens Sedorf, e hëna një ditë për t’u harruar, teksa dje Deportivo La Korunja, në “Riazor”, është mundur nga Real Betisi me rezultatin 0-1. Duhet që të pritet ndeshja tjetër për ish-trajnerin e Milanit dhe që deri kohë më parë drejtonte në kategorinë e dytë kineze, përpara se të prishte kontratën. Kujtojmë që Sedorf ishte dhe shumë pranë Shqipërisë, por në fund, presidenti Duka vendosi për Kristian Panuçin.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.