Schumacher qan kur dëgjon zërin e fëmijëve

0

Kanë kaluar një vit që prej aksidentit të Michael Schumacherit. Ish kampioni i Formula 1 po mundohet ta marrë vetën, por gjermanin e pret një rrugë të gjatë dhe të vështirë. Sipas Corriere della Sera, ish piloti i Ferrarit nuk mund t’i përmbahet lotëve kur dëgjon zërin e gruas Corinna, vajzës Gina Maria dhe djalit, Mick. Sipas së përditshmes italiane, fakti që Schumacher qan, është një lajm shumë i mirë, pas një viti me ankth, shkruan “Express”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.