Salah: Krenar për këtë skuadër, VAR-i? Kësaj radhe më pëlqeu

0

Mohamed Salah foli menjëherë pas ndeshjes kundër Totenhemit dhe për BT Sport, tha fjalët e para, ku nuk e fshehu aspak gëzimin dhe lumturinë për këtë finale të fituar. Shkurtimisht, ylli egjiptian tha:

“Nuk e di çfarë të them, por të gjithë jemi te lumtur tani. Të gjithë ishin të pabesueshëm sot. Urime të gjithë tifozëve tanë nëpër botë. VAR? Gjithmonë ka qenë kundër nesh, por tani më pëlqeu. Është fantastike të fitosh këtë ndeshje. Jam shumë i lumtur dhe krenar”, përfundoi Salah.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.